Noorse Boskat
Noorse Boskat Cattery's van NLKV leden
   
Niet alle Cattery's staan hier vermeld.
Bent u NLKV lid en wilt u uw Cattery hier ook vermelden, geef de gegevens dan door op email:
dutchjoy@planet.nl

Cattery van Våre Engler                             Cattery van Nahele    
naam eigenaar  Mark Runderkamp                    naam eigenaar  Brenda en Stephen Vermeer 
woonplaats  Volendam    woonplaats  Zutphen 
telefoon  06-41423853    telefoon  0575-842637 
email  m.runderkamp@quicknet.nl     email  s.vermeer4@chello.nl  
website   www.vare-engler.nl   website  www.vannahele.nl  
         
         
Cattery Indah Kehutanan
  Cattery Amor's Acker 
naam eigenaar  Edith Spierings    naam eigenaar  Diny van Driel 
woonplaats  Schiedam   woonplaats  Pijnacker 
telefoon  010-4714554   telefoon  015-3694306 
email  info@indahkehutanan.com     email  cattery@amorsacker.nl  
website  www.indahhekutanan.com     website  www.amorsacker.nl  
         
         
Cattery van het Nieuwlicht 
  Cattery Anwarunya 
naam eigenaar Elly Koning    naam eigenaar  Aaf Scholten 
woonplaats  Blokker    woonplaats  Maarssen
telefoon  0229-240605    telefoon  0346822786 
email  elly.koning@quicknet.nl     email  aaf@cattery-anwarunya.nl  
website  www.hetnieuwlicht.com   website  www.cattery-anwarunya.nl  
         
         
Cattery Funasby      Cattery van de Hoeksche Waard
naam eigenaar Ab en Ineke van Tienen    naam eigenaar  Lisa van der Kaaden
woonplaats  Spijkenisse    woonplaats  Oud Beijerland
telefoon  0181-847064    telefoon  06-26508999 
email  a.tienen9@chello.nl   email  catteryvandehoekschewaard@hotmail.com
website  www.funasby.nl     website  www.facebook.com/vandehoekschewaard  
         
Cattery Furry Heaven      
naam eigenaar  Dionne Walraven en Ronald v.Vugt
naam eigenaar 
woonplaats  Dordrecht    woonplaats 
telefoon 06 29033829   telefoon 
email  info@furryheaven.nl     email   
website  www.furryheaven.nl     website 

Back to Top